Honda +420 495 406 170
Servis +420 777 119 050
Zelená 853, Stěžery, Hradec Králové 503 21
Virtuální prohlídka prodejny
Košík
0,- 0 produkt(ů)
Úvod » Zahrada » Zahradní technika » Travní sekačky

Travní sekačky

-
Stav:
Vlastnosti:
 

Travní sekačka De Luxe HRX 476 VK

Travní sekačka De Luxe HRX 476  VK

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 476 VK s dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, plynulou změnou rychlosti pojezdu, centrálním nastavením výšky sečení, silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem odpovídá spolehlivé údržbě travnatých ploch o rozloze 1000 - 1500 m².

 

 

Doprava zdarma
Běžná cena 28 490 Kč
Vaše cena 27 490 Kč
AKCE

Travní sekačka HRG 416 PK

Travní sekačka HRG 416 PK

Sekačka se silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Díky absenci pojezdu je velmi lehká a obratná pro manipulaci na rovných a menších plochách. Svou velikostí a výkonem odpovídá spolehlivé údržbě rovných a nesvažitých travnatých ploch o rozloze 500m².

 

Doprava zdarma
12 990 Kč

Travní sekačka De Luxe HRX 537 VK

Travní sekačka De Luxe HRX 537 VK

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 VK s dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, plynulou změnou rychlosti pojezdu, silným motorem a snadným ovládáním. Svou velikostí usnadní likvidaci a úklid travnatého porostu na velkých pozemcích o rozloze nad 1500 m².


 

 

 

Doprava zdarma
Běžná cena 29 490 Kč
Vaše cena 28 990 Kč
AKCE

Travní sekačka HRG 466 PK

Travní sekačka HRG 466 PK

Sekačka se silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Díky absenci pojezdu je velmi lehká a obratná pro manipulaci na rovných a menších plochách. Svou velikostí a výkonem odpovídá spolehlivé údržbě rovných a nesvažitých travnatých ploch o rozloze 500 - 800 m².

Doprava zdarma
Běžná cena 15 490 Kč
Vaše cena 14 990 Kč
AKCE

Travní sekačka De Luxe HRX 476 VY

Travní sekačka De  Luxe HRX 476 VY

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 476 VY vybavená dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, plynulou změnou rychlosti pojezdu, centrálním nastavením výšky sečení, Roto-stopem, silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem odpovídá spolehlivé údržbě travnatých ploch o rozloze 1000 - 1500 m².

 

Doprava zdarma
Běžná cena 32 490 Kč
Vaše cena 31 490 Kč
AKCE

Travní sekačka HRG 416 SK

Travní sekačka HRG 416 SK

Inovovaný model se zbrusu novým motorem se bezesporu posunul oproti předchozímu modelu o úroveň výše. Sekačka je kromě silného a úsporného motoru vybavena odolným ocelovým podvozkem s vlastním, jednorychlostním pojezdem s možností pojezd vypnout či zapnout. Díky své velikosti a vyváženosti je velmi lehká a obratná při práci na členitých menších až středních plochách. Vlastním pojezdem a výkonem je určena na spolehlivou údržbu jak rovných, tak i svažitých travnatých ploch o rozloze do 800 m².

Doprava zdarma
Běžná cena 15 490 Kč
Vaše cena 14 990 Kč
AKCE

Travní sekačka De Luxe HRX 476 HY

Travní sekačka  De Luxe HRX 476 HY

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 476 HY vybavená dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, hydrostatickou převodovkou s plynulou změnou rychlosti pojezdu, Roto-stopem, centrálním nastavením výšky sečení, silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem odpovídá spolehlivé údržbě travnatých ploch o rozloze 1000 - 1500 m².

 

Doprava zdarma
Běžná cena 35 490 Kč
Vaše cena 33 490 Kč
AKCE

Travní sekačka HRG 466 SK

Travní sekačka HRG 466 SK

Inovovaný model se zbrusu novým motorem se bezesporu posunul oproti předchozímu modelu o úroveň výše. Sekačka s nejsilnějším motorem v daném objemové kategorii, odolným podvozkem, dvěma sekacími noži a integrovaným klapkovým mulčovacím systémem patří k tomu nejlepšímu na trhu. Sekačka je vybavena vlastním, jednorychlostním pojezdem s možností pojezd vypnout či zapnout. Díky skvělému poměru ceny, výkonu a stupni vybavení se stala nejoblíbenějším modelem v nabídce. Vlastním pojezdem a výkonem je určena na spolehlivou údržbu profesionální úrovně jak rovných, tak i svažitých travnatých ploch o rozloze do 1000 m².

Doprava zdarma
Běžná cena 17 490 Kč
Vaše cena 15 990 Kč
AKCE

Travní sekačka De Luxe HRX 537 VY

Travní sekačka De Luxe HRX 537  VY

 

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 VY s dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, plynulou změnou rychlosti pojezdu, silným motorem a snadným ovládáním. Svou velikostí usnadní likvidaci a úklid travnatého porostu na velkých pozemcích o rozloze do 2000 m². 

Doprava zdarma
Běžná cena 33 490 Kč
Vaše cena 32 990 Kč
AKCE

Travní sekačka s bočním výhozem HRS 536 SK

Travní sekačka s bočním výhozem HRS 536 SK

Tato Honda je určena pro uživatele, kteří kladou vysoké nároky na sekací výkon při likvidaci nepravidelně udržovaného travního porostu bez nutnosti sběru. Sekačka je vybavena vlastním, variabilním pojezdem. Vlastní pohon s možností plynulé změny rychlosti jízdy typu SMART Drive® se dokonale přizpůsobí pohybovým schopnostem každého a výrazně tak snižuje námahu při práci. HRS je sekačka s velmi jednoduchou a nenáročnou obsluhou a svou velikostí je vhodná jak na rovné, tak i svažité travnaté plochy o velikosti cca do 2000 m2.

Doprava zdarma
19 990 Kč

Travní sekačka De Luxe HRX 537 HY

Travní sekačka De Luxe HRX 537  HY

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 HY vybavená dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, hydrostatickou převodovkou s plynulou změnou rychlosti pojezdu, silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem usnadní rychlou a pohodlnou likvidaci a úklid travnatého porostu na velkých pozemcích o rozloze nad 1500 m².

 

 

Doprava zdarma
Běžná cena 36 990 Kč
Vaše cena 34 490 Kč
AKCE

Travní sekačka HRN 536 VK

Travní sekačka HRN 536 VK

Inovovaný model se zbrusu novým podvozkem se bezesporu posunul oproti předchozímu modelu o úroveň výše. Zejména komfortem ovládání. Sekačka disponuje motorem zdvihového objemu 170 ccm, odolným podvozkem se zcela přepracovaným integrovaným klapkovým mulčovacím systémem a dvěma sekacími noži. Sekačka je vybavena vlastním, variabilním pojezdem. Pojezd s možností plynulé změny rychlosti jízdy SMART Drive® se dokonale přizpůsobí pohybovým schopnostem každého a výrazně tak snižuje námahu při práci. Velikostí a výkonem je určena na spolehlivou a rychlou údržbu jak rovných, tak i členitých a svažitých travnatých ploch o rozloze do 1500 m².

Doprava zdarma
Běžná cena 24 490 Kč
Vaše cena 22 990 Kč
AKCE

Travní sekačka De Luxe HRX 537 HZ

Travní sekačka De Luxe HRX 537  HZ

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 HZ vybavená profesionálním hydrostatickým pojezdem, mulčováním, silným motorem s elektrickým startováním, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem usnadní rychlou a pohodlnou likvidaci a úklid travnatého porostu na velkých pozemcích o rozloze nad 1500 m².

 

 

Doprava zdarma
Běžná cena 42 490 Kč
Vaše cena 39 990 Kč
AKCE

Travní sekačka HRN 536 VY

Travní sekačka HRN 536 VY

Inovovaný model se zbrusu novým podvozkem se bezesporu posunul oproti předchozímu modelu o úroveň výše. Zejména komfortem ovládání. Sekačka disponuje motorem zdvihového objemu 170 ccm, odolným podvozkem s integrovaným klapkovým mulčovacím systémem a dvěma sekacími noži s možností vypnutí rotace nože bez vypnutí motoru - Roto-stop®. Sekačka je vybavena vlastním, variabilním pojezdem. Pojezd s možností plynulé změny rychlosti jízdy SMART Drive® se dokonale přizpůsobí pohybovým schopnostem každého a výrazně tak snižuje námahu při práci. Velikostí a výkonem je určena na spolehlivou a rychlou údržbu jak rovných, tak i členitých a svažitých travnatých ploch o rozloze do 1500 m².

 

Doprava zdarma
Běžná cena 26 990 Kč
Vaše cena 24 990 Kč
AKCE

Travní sekačka Profi HRD 536 HX

Travní sekačka Profi HRD 536 HX

Profesionální motorová sekačka Honda HRD 536 HX je konstruována pro pravidelnouprofesionálníúdržbu okrasných zahrad a trávníků. Profesionálnímu využití odpovídá pevná konstrukcesekačky,podvozek z hliníkové slitiny, výkon motoru "profi" specifikace GXV, hydrostatická převodovkas plynulou změnou rychlosti pojezdu. Sekačka je konstruována pro provoz ve firmách, zabývajících selikvidací travního porostu na veřejných prostranstvích s občasnou či nepravidelnou údržbou o rozloze i větší než 2000 m².

 

Doprava zdarma
43 990 Kč

Travní sekačka Profi HRH 536 HX

Travní sekačka Profi HRH 536  HX

Ryze profesionální sekačka HRH disponuje "profi" motorem GXV, pevností, odolností a spolehlivostí bez kompromisů odpovídající veškerým požadavkům skutečných profesionálů. Tento „svalovec“ je schopen úspěšně odolávat nešetrnému zacházení ze strany zaměstnanců firem na údržbu zeleně. Jedná se o skutečného "dělníka při totálním nasazení", který maká a "nekecá". Velikost plochy zvládne hravě vyšší, než-li je schopen dělník za pracovní směnu obejít.

 

 

Doprava zdarma
52 490 Kč

Nabídka sekaček na trávu zahrnuje základní modely s plechovým podvozkem IZY, sekačky z plastu řady DE LUXE pro náročné zákazníky, tak i sekačky pro profesionály, vybavené podvozkem vyrobeným z hliníkové slitiny. Konstrukce tvaru skeletu zajišťuje u všech sekaček dokonalý sběr posečené trávy, a to za jakýchkoliv podmínek - tzn.třeba i za deště.

Travní sekačky vyšších modelových řad jsou vybavovány převodovkami s měnitelnou rychlostí pojezdu nezávisle na otáčkách motoru. A navíc veškeré modely sekaček lze použít (při užití mulčovací sady) k mulčování trávy, čímž se provádí zelené hnojení trávníku.

Pětiletá záruka na stroje se vztahuje jak na soukromé, tak i na profesionální použití.

Pokud potřebujete pravidelně sekat velmi rozlehlé travnaté plochy, pak by vás kromě zahradních sekaček mohla zaujmout i nabídka špičkových zahradních traktorů Honda.

© 2014-2023, Nokamoto - Prodej zahradní techniky Honda

Realizace a SEO: CCN Plus, s.r.o.